اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کرمانشاه

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کرمانشاه

همایش بزرگ عرضه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه از همایش بزرگ عرضه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه خبر داد آقای محمدی، با اشاره با پتانسیل‌های بی‌نظیر استان کرمانشاه درزمینه های صنعت، کشاورزی، توریسم و صادراتی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری را بهانه‌ای برای تبدیل کرمانشاه به برند سرمایه‌گذاری دانست

همایش معرفی فرصت‌ها و توانمندی‌های استان کرمانشاه در 17 دی‌ماه برگزار می‌شود، حدود 600 نفر از مدیران هلدینگ ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، بانک‌ها در این همایش حضور پیدا خواهند کرد، رئیس بانک مرکزی، وزیر نفت، رییس مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمانشاه نیز در این همایش حضور پیدا خواهند کرد. طبق اظهارات جناب آقای محمدی، پکیج‌ها و بسته‌های متنوعی از فیلم، نرم‌افزار، کتاب، مجله و بروشور توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه آماده گردیده است که در همایش در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار خواهد گرفت.

استان کرمانشاه در غرب کشور واقع‌شده استو 370 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق. دارد این استان در مسیر اصلی راه‌های شرق به غرب و شمال غرب به جنوب غربی و در مسیر اصلی راه کربلا قرارگرفته است. کوتاه‌ترین فاصله را با شهر بغداد پایتخت عراق دارد. استان كرمانشاه از آب‌وهوای متنوع و از جاذبه‌های باستانی و طبیعی بی‌نظیری برخوردار است. این استان نزدیک به 2 میلیون نفر جمعیت دارد شهر کرمانشاه به‌عنوان مرکز استان، شهری باستانی و تاریخی است که طبق برآوردها، در مرکزیت بیش از 18 میلیون نفر جمعیت به شعاع 250 کیلومتر واقع‌شده است.70 درصد قیر طبیعی کشور در این استان قرارداد. کرمانشاه رتبه اول سطح برداشت نخود را در کشور دارد.

ShowObjectPicture

اطلاعات تماس :

کرمانشاه - میدان سپاه - بلوار کشاورز- معاونت امور اقتصادی

و مرکز خدمات سرمایه گذاری

كد : 083

تلفن : 38384665 - 38388041

دورنگار:   38383519 - 38388044

ايميل:  kermanshah@investin-ksh.ir